Csigavér autósiskola: minden bizonnyal az egyik legnépszerűbb és legnevesebb budapesti autósiskola.

Központi elérhetősége:

Budapest, IX. kerület Soroksári út 8-10.
Telefon:06(1)323-1093 Weboldal: www.csigajogsi.hu

Fentiek a Csigavér központi elérhetőségei, de mivel méretét tekintve is talán az egyik legnagyobb iskola, így Budapesten több helyen is működtetnek tantermeket, kinek melyik szimpatikus:

IX. Haller u. 12-14. (Pest), IX. Haller u. 16-18. (Pest)
XI. Kelenföld Városközpont - Fejér Lipót u. 63. (Buda) (2 tanterem)
V. Szent István körút 17. (Pest) (2 tanterem), VII. Alsó erdősor 32. (Pest)
VIII. Keleti - Festetics u. 2-4. (Pest) (2 tanterem), VIII. Fiumei út 10. (Pest)
XVIII. Üllői út 488. (Pest), XX. Pesterzsébet - Helsinki út 26. (Pest)

A Csigavér már nagyon hosszú ideje egy megbízható, nagy múltra visszatekintő akkreditált, közönségnyertes  autós iskola, ahol a robogótól kezdve a kamionig mindenre meg lehet szerezni a jogosítványt. Közel száz gépjármű áll az oktatás rendelkezésére és ugyan ennyi oktató is. A B kategóriás jogosítvány megszerzésekor folyamatos akciókat hirdetnek, például 10 óra ingyen vezetés lehetőségével élhetnek a tanulók.